برداشت رمزارز از حساب چنج کن به چه صورت است؟ – راهنمای چنج کن

برداشت رمزارز از حساب چنج کن به چه صورت است؟

مانند مراحل قبلی ابتدا وارد کیف پول شده و بر روی گزینه برداشت مقابل رمزارز مورد نظر خود (به عنوان مثال تتر) کلیک کنید، به صفحه ای مانند تصویر پایین هدایت می‌شوید.

در بالای صفحه اسم شبکه های قابل استفاده برای این ارز را نمایش می‌دهد، حتما از این که شبکه انتخاب شده توسط کیف پول گیرنده پشتیبانی می‌شود اطمینان حاصل کنید، سپس در کادر اول آدرس کیف پول گیرنده و در کادر دوم مقداری که قصد انتقال آن را دارید وارد کنید.

در انتخاب شبکه توجه به کارمزد انتقال شبکه حائز اهمیت است، چرا که این کارمزد از مبلغ منتقل شده کسر شده و باقی مانده به کیف پول گیرنده واریز می‌شود. در کارمزد انتقال شبکه نیز چنج کن ذی نفع نیست و تماما مربوط به شبکه می‌شود. پیشنهاد چنج‌کن برای انتقال تتر به صرافی‌های معتبر جهانی بدین صورت است که اول از شبکه بایننس اسمارت چین (BSC) استفاده کنید و اگر صرافی از این شبکه پشتیبانی نمی‌کند از شبکه ترون (TRX) استفاده کنید، و در رتبه های بعدی از شبکه هایی مانند SOL و BNB و AVAX و ETH استفاده کنید.

ضمنا مراقب شباهت آدرس‌های اتریوم و بایننس اسمارت چین باشید، آدرس‌های این دو شبکه کاملا با یکدیگر یکسان هستند ولی این بدین معنا نیست که صرافی یا کیف پول مورد نظر لزوما از هر دو شبکه پشتیبانی می‌کند. لذا در انتخاب شبکه خیلی دقت کنید چرا که انتخاب شبکه اشتباه ممکن است منجر به از دست دادن سرمایه تان بشود.

 

مطالب مرتبط