شروع به کار – راهنمای چنج کن

شروع به کار

HomeFAQشروع به کار
چطور شروع کنم؟

برای شروع به کار با چنج‌کن، پیش از هر چیز باید مراحل زیر را تکمیل کنید:

  1. ایجاد حساب کاربری در چنج کن با ایمیل/موبایل معتبر
  2. انجام فرآیند احراز هویت
  3. واریز ریال یا واریز رمزارز
  4. انجام معامله در بازار چنج کن

همچنین شما می‌توانید برای برداشت ریال و رمزارز‌ از صفحه کیف پول اقدام کنید.

پیش از ثبت نام، حتماً صفحه قوانین و مقررات سایت چنج کن را مطالعه فرمایید و در صورتی که با تمام بندهای آن موافق بودید؛ اقدام به ثبت نام نمایید.

چنج کن چیست؟

چنج کن استارتاپی پیشرو در زمینه ارزهای دیجیتال است که از ابتدای سال ۱۳۹۷ با هدف فراهم آوردن بستری امن و سریع برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال شروع به کار کرده است.

مزایای چنج کن چیست؟

پشتیبانی کامل از تمامی ارزها (بیش از 356 ارز)
ارسال آنی و سریع ارز دیجیتال
امنیت بالا
خرید و فروش شبانه روزی
کاربری ساده و راحت

چرا باید از چنج کن استفاده کنم؟

شما با چنج کن میتوانید با حداقل سرمایه وارد بازار جهانی شوید و شروع به معامله (Trade) کنید بدون آنکه نگران بلوکه شدن دارایی خود در صرافی های خارجی باشید چنج کن تقریبا تمام ارزهای دیجیتال را پشتیبانی می کند و شما در هر لحظه که بخواهید میتوانید آنها را به هم تبدیل کنید و ارزش سرمایه خود را چند برابر رشد دهید.

ارز دیجیتال چیست؟

ارز دیجیتال یک نمونه پول الکترونیکی است.ارزهای دیجیتال به منظور امنیت بیشتر، حذف واسطه ها و ناشناس بودن و غیرمتمرکز بودن طراحی شده اند. تفاوت پول معمولی با ارز دیجیتال در این است که پول معمولی یا همان ارزهای رسمی (مثل ریال، دلار یا یورو) توسط بانک مرکزی هر کشور منتشر می‌شود اما ارز دیجیتال این گونه نیست و بیشتر آنها بدون هر نوع پشتوانه فیزیکی منتشر می‌شوند.

کیف پول ارز دیجیتال چیست؟

پول دیجیتال هم مثل کارت بانکی یک شماره حساب داره که همان حساب دیجیتال شماست و هر وقت نیاز باشه مستقیما به حسابتون واریز می‌شه، یعنی بدون اینکه اسکناسی رو لمس کنید می‌تونید با اون خرید کنید. یک کیف پول بیت کوین بسیار شبیه به حساب بانکی شماست. کیف پول ها اجازه ارسال، دریافت و ذخیره بیت کوین ها را می دهند. چند نوع کیف پول وجود دارد و باید نوع کیف پول خود را انتخاب کنید. ویژگی ها و دستگاه هایی که کیف پول روی آن قرار می گیرد،متفاوت هستند