چرا خطای شناسایی دوعاملی اشتباه است را دریافت میکنم؟ – راهنمای چنج کن

چرا خطای شناسایی دوعاملی اشتباه است را دریافت میکنم؟

در صورتی که همه موارد را درست انجام دادید و از انجام صحیح همه موارد اطمینان دارید ولی کد دوعاملی شما پذیرفته نمی‌شود به چند مورد زیر دقت کنید:

  1. ممکن است گاهی به دلایل گوناگون چند مرتبه در نرم افزار با کلیدهای مختلف حساب چنج‌کن ایجاد کرده‌اید. در این صورت کد تولید شده توسط باقی موارد را نیز امتحان کنید و پس از پذیرفته شدن آن کد باقی ردیف‌های نادرست را پاک نمایید تا در دفعه های آتی دچار این خطا نشوید.
  2. مطمئن شوید ساعت گوشی با ساعت درست محلی خود تنظیم شده است و اختلاف حتی چند ثانیه هم ندارد. بهتر است از تنظیم خودکار برای این مورد استفاده شود.
  3. مطمئن شوید کد شش رقمی با کد هشت رقمی ارسال شده جابجا وارد نکنید.
  4. به دلیل استفاده از VPN ممکن است ساعت درونی برنامه گوگل با ساعت محلی ایران همگام نباشد و بدین ترتیب کد نادرست تولید می‌شود برای این کار باید ساعت درونی برنامه گوگل را همگام کنید. برای این کار طبق مراحل زیر عمل کنید:

با انجام این مراحل کد صحیح توسط برنامه تولید خواهد شد.

اگر همچنان به هر دلیلی موفق به دریافت کد صحیح از برنامه نشدید متن زیر را روی کاغذ بنویسید و به همراه مدارک هویتی (مانند کارت ملی، شناسنامه، گواهینامه) در کنار چهره به صورت سلفی عکس بگیرید و از طریق یکی از راه های ارتباطی (ترجیحا ایمیل) برای ما ارسال کنید، در اسرع وقت کارشناسان پشتیبانی درخواست شما را بررسی و اقدام مناسب خواهند کرد.

اینجانب …. به کد ملی …. در خواست غیر فعال سازی شناسایی دوعاملی حساب کاربری خود در سایت چنج‌کن را دارم.

تاریخ و امضا

 

یادآور می‌شویم که پس از این عمل  تا 24 ساعت امکان برداشت از حساب غیر فعال شده و امکان برداشت رمزارزی و ریالی نخواهید داشت

مطالب مرتبط